Kompresory bezolejowe

Kompresor bezolejowy kompaktowy

Kompresor bezolejowy kompaktowy

Bezolejowy kompaktowy kompresor o wadze 6 kg, to niezbędne urządzenie w każdym przydomowym czy profesjonalnym warsztacie usługowym. Pozwala uzyskać ciśnienie 8 atmosfer z precyzyjną regulacją manometrem.

Kompresor bezolejowy

Kompresor bezolejowy

Bezolejowy kompresor najwyższej jakości. Idealnie nadaje się do prac przenośnych. Jest praktyczny i łatwy w transporcie dzięki swoim niewielkim wymiarom oraz ciężarowi. Dzięki opatentowanemu rozwiązaniu tłok pracuje w ruchu osiowy.

Kompresor bezolejowy Gentilin C330/24 24 litry

Kompresor bezolejowy 24 litry

Opatentowane rozwiązanie konstrukcyjne tzw. podwójnego tłoka, zastosowane materiały, pozwalają zwiększyć okresy miedzy naprawcze do ok. 5 tyś godzin pracy (4-5 razy więcej jak w sprężarkach starej generacji).

Kompresor bezolejowy

Wysokiej jakości kompresor bezolejowy posiada szerokie zastosowanie w wielu branżach przemysłowych. To urządzenie, dzięki któremu można uzyskać krystalicznie czyste, sprężone powietrze, pozbawione cząsteczek oleju, jak również innych zanieczyszczeń, obecnych w cyrkulującym powietrzu. 

Idealnie czyste, sprężone powietrze, można uzyskać, dzięki takiemu urządzeniu, jak kompresor bezolejowy. To sprzęt wykonany przez znaną i cenioną firmę, która wykorzystała do jego produkcji szereg innowacyjnych rozwiązań konstrukcyjnych oraz komponentów o podwyższonej trwałości. Kompresor bezolejowy 24l nadaje się do wytwarzania optymalnej ilości sprężonego powietrza, bez potrzeby stosowania czynnika smarującego i chłodzącego w postaci oleju. Dostępny w naszym sklepie internetowym kompresor bezolejowy sprawdzi się w wielu branżach przemysłowych, w których wymagane jest krystalicznie czyste, sprężone powietrze. Urządzenie to może być wykorzystywane w profesjonalnych warsztatach samochodowych i lakierniczych, głównie do malowania karoserii, nanoszenia emalii na różnego typu powierzchniach, a także do wykonywania skomplikowanych prac z zastosowaniem sprężonego powietrza. Rekomendowany przez nas kompresor bezolejowy to urządzenie, które jest bardzo wydajne, ponieważ jest ono w stanie wygenerować optymalną ilość sprężonego powietrza, zgodnie z aktualnymi potrzebami użytkownika tego sprzętu. Mocny silnik zapewnia długą i wydajną pracę wyżej wymienionego sprzętu, nawet w niesprzyjających warunkach atmosferycznych oraz w pomieszczeniach, gdzie panuje bardzo niska temperatura powietrza. 

Nowoczesny i bezawaryjny w działaniu kompresor bezolejowy w atrakcyjnej cenie 

Pracująca wydajnie sprężarka jednocylindrowa bezolejowa to urządzenie o odpowiedniej pojemności silnika, co zapewnia jego długą i nieprzerwaną pracę. To sprzęt, którego sprawne i bezawaryjne działanie, potwierdzają testy przeprowadzone w niezależnych ośrodkach badawczych. Rekomendowana przez nas sprężarka jednocylindrowa bezolejowa, doskonale sprawdza się jako urządzenie montowane w tak zwanych sprężarkowniach. To nowoczesny sprzęt, który może być używany w różnych branżach przemysłowych, w których wymagane jest zastosowanie tego typu urządzeń. To maszyna, która szybko się uruchamia i działa bardzo wydajnie przez wiele godzin. Niska waga tego urządzenia pozwala na łatwe jego przenoszenie w dowolnie wybrane miejsce, co jest ważne w przypadku jego użytkowania na budowach lub na otwartej przestrzeni. Rekomendowana przez nas sprężarka jednocylindrowa bezolejowa zapewnia krystalicznie czyste powietrze, które pokrywa dobowe zapotrzebowanie na nie, jakie wymagane jest w danej branży. Wytwarzane przez to urządzenie, sprężone powietrze, jest wolne od wirusów, bakterii, a także innych zanieczyszczeń, które są pochłaniane przez sprężarkę. Brak chłodziwa i czynnika smarującego w postaci oleju oraz obecność w ich miejscu neutralnej substancji – wody-  całkowicie eliminuje ryzyko przedostawania się tych zanieczyszczeń do sprężonego powietrza. Stosunkowo niska waga tego sprzętu pozwala na szybki i łatwy jego transport, bez konieczności stosowania specjalnych pojazdów czy przyczep. Oferowany przez nas kompresor bezolejowy 24l jest objęty gwarancją producenta.

Pozbawione zanieczyszczeń, sprężone powietrze, produkowane przez kompresor bezolejowy 24 l

Oferowana przez nas sprężarka jednocylindrowa bezolejowa może być używana w przemyśle chemicznym, medycznym, kosmetycznym, a także wszędzie tam, gdzie wymagane jest idealnie czyste, sprężone powietrze. Dostępny w sklepie internetowym kompresor bezolejowy 24l to odpowiedź na zapotrzebowanie wszystkich klientów, poszukujących niezawodnego w działaniu sprzętu o kompaktowych wymiarach. Bardzo łatwy do transportowania kompresor bezolejowy ma stosunkowo niską wagę, dlatego też urządzenie to rewelacyjnie sprawdzi się w przydomowych warsztatach i garażach. To sprzęt przeznaczony również dla profesjonalistów, którzy wykorzystują go do świadczenia wybranych usług czy realizowania cyklów produkcyjnych. Produkt ten, mimo niewielkich gabarytów, jest w stanie utrzymać ciśnienie na optymalnym poziomie, dochodzącym do wartości 8 atm. Wbudowany manometr, który posiada rekomendowane przez nas urządzenie, pracuje z mocą do 12 barów, co pokrywa dobowe zapotrzebowanie na sprężone powietrze w małych i średnich firmach. Polecany przez nas kompresor bezolejowy może być wyposażony w dodatkowe akcesoria, takie jak m.in.: pistolet z pasującą do niego szybkozłączką i klasyczną końcówkę, dedykowaną takim czynnościom, jak malowanie natryskowe. To urządzenie dostępne z klamrą zaciskową na dysze i adaptery. Kompresor bezolejowy 24l to funkcjonalny sprzęt z praktycznym schowkiem, który umożliwia łatwe przechowywanie w nim potrzebnych narzędzi. 

Kompresor bezolejowy jest urządzeniem bardzo wydajnym w działaniu. Sprzęt ten sprawdzi się w wielu branżach przemysłowych, w których wymagane jest krystalicznie czyste, sprężone powietrze w odpowiedniej ilości.