Tłokowe pompy sprężarkowe

Tłokowa pompa sprężarkowa

Tłokowa pompa sprężarkowa

Maksymalne obroty (R. P. M): 1245
Wydajność praktyczna (l/min): 560
Maksymalne sprężanie (bar): 10

 

 

 

pompa sprężarkowa

Pompa sprężarkowa 

Stopień sprężania: 1
Wydajność praktyczna (l/min): 328
Maksymalne obroty (R. P. M): 1440

 

 

 

pompa sprężarkowa-dwucylindrowa

Tłokowa pompa

Maksymalne obroty (R. P. M): 1420
Wydajność praktyczna (l/min): 266
Maksymalne sprężanie (bar): 10

 

 

Tłokowa pompa sprężarkowa

Niezawodna w działaniu tłokowa pompa sprężarkowa to urządzenie zaawansowane technologicznie. Posiada ono wszystkie podzespoły i elementy składowe, skutecznie zabezpieczone przed ryzykiem ich korodowania. 

Zaprojektowana z myślą o profesjonalistach i domowych majsterkowiczach, tłokowa pompa sprężarkowa, to urządzenie dwucylindrowe. Posiada ono 2 zamontowane cylindry o różnych średnicach. Większy z nich generuje niskie ciśnienie, z kolei mniejszy odpowiada za wytworzenie bardzo wysokiego ciśnienia powietrza, przeznaczonego do wykonywania różnego typu prac, wymagających jego zastosowania. Proponowana przez nasz sklep internetowy nowoczesna, tłokowa pompa sprężarkowa to urządzenie atestowane i certyfikowane. Przydaje się ono nie tylko osobom wykonującym prace remontowe, budowlane czy wykończeniowe, ale również tym, którzy potrzebują na co dzień wydajnego i ekonomicznego w użyciu sprzętu o potwierdzonej skuteczności działania. Rekomendowana przez nasz sklep internetowy tłokowa pompa sprężarkowa nie generuje nadmiernego hałasu, dzięki czemu może ona pracować przez wiele godzin, w pobliżu osób wykonujących inne zadania. Oferowana tłokowa pompa sprężarkowa ma specjalnie dobrane podzespoły. Zostały one wykonane z najlepszych jakościowo materiałów. Dzięki temu nie zużywają się one zbyt szybko i nie powodują ryzyka powstawania awarii pod wpływem intensywnej eksploatacji tego urządzenia. Rekomendowana przez nasz sklep internetowy nowoczesna tłokowa pompa sprężarkowa to urządzenie, które posiada kompaktowe wymiary, dzięki czemu może być łatwo przenoszone w dowolnie wybrane miejsce. 

Tłokowa pompa sprężarkowa – sprzęt nowej generacji

Dobrej jakości tłokowa pompa sprężarkowa to urządzenie generujące wolne obroty od 1000 do 1335 r.p.m.. Pozwala to na zastosowanie tego sprzętu do różnego typu efektywnych działań. Tym, co wyróżnia taki sprzęt, jak tłokowa pompa sprężarkowa z naszej oferty sklepowej, jest przede wszystkim jej wyposażenie w znacznie masywniejsze cięższe kartery, większe koło pasowe i bardziej zaawansowane filtry powietrza. To kluczowe elementy składowe tego doskonałego  sprzętu, odpowiadające za jego bezawaryjne działanie, niezależnie od warunków atmosferycznych. Sprzęt ten jest wyposażony w odpowiednio dobrane podzespoły, dzięki czemu jego uruchomienie zajmuje stosunkowo niewiele czasu. Proponowana przez nas tłokowa pompa sprężarkowa może działać nawet w pomieszczeniach, w których panuje bardzo niska temperatura powietrza lub też spore zawilgocenie. To urządzenie wyposażone w pełniejsze żebrowanie głowicy, dzięki czemu lepiej odprowadzające ciepło, nagromadzone w czasie jego intensywnej pracy. Nie dopuszcza to do powstawania zwarć elektrycznych i przegrzewania się poszczególnych elementów składowych tego sprzętu w trakcie jego intensywnej eksploatacji. Proponowana przez nas tłokowa pompa sprężarkowa to produkt w atrakcyjnej cenie. Może on zainteresować nie tylko domowych majsterkowiczów, ale także wszystkie osoby pragnące posiadać tego typu urządzenie w swoim firmowym parku maszynowym. Zaawansowana technologicznie tłokowa pompa sprężarkowa posiada odpowiedni rodzaj paska klinowego. 

Jakie zalety ma tłokowa pompa sprężarkowa?

W naszej ofercie dostępna jest tłokowa pompa sprężarkowa, która stanowi najważniejszy element składowy danego kompresora. Jest to urządzenie, które posiada wydajność efektywną, oszacowaną na wartość +/- 252 l na minutę. Dzięki temu możliwe jest wytworzenie optymalnej ilości sprężonego powietrza, potrzebnego do wykonania danego zadania. Wysoka moc silnika, którą posiada rekomendowana przez nas tłokowa pompa sprężarkowa, gwarantuje bezawaryjne działanie tego sprzętu przez bardzo długi czas, niezależnie od stopnia jego wyeksploatowanie. To urządzenie objęte jest kilkuletnią gwarancją producenta na bezawaryjne działanie. Potwierdza to jego wysoką jakość. Atestowana tłokowa pompa sprężarkowa z naszej oferty to sprzęt przystosowany do wszystkich prac, wymagających użycia kompresora przemysłowego. Sprzęt ten posiada elementy składowe, które zostały dokładnie przetestowane pod kątem ich wytrzymałości i bezpieczeństwa używania. To niezawodna, a jednocześnie ekonomiczna w użyciu pompa sprężarkowa, która została dopuszczona do użytku przez wszystkie kraje członkowskie Unii Europejskiej. Spełnia ona restrykcyjne wymogi UE pod względem urządzeń przeznaczonych do wytwarzania sprężonego powietrza w warunkach domowych lub też przemysłowych. Ten niezawodny w działaniu sprzęt jest wyposażony w części, które po ich wyeksploatowaniu można z łatwością zdemontować i wymienić na nowe, bez potrzeby posiadania do tego celu specjalistycznej wiedzy. To wysokiej jakości urządzenie, oferowane klientom przez nasz sklep internetowy w wyjątkowo korzystnej cenie.

Efektywna w działaniu tłokowa pompa sprężarkowa jest urządzeniem najnowszej generacji. Sprzęt ten posiada wszystkie wymagane atesty i certyfikaty jakości, co potwierdza jego skuteczność, a jednocześnie bezpieczeństwo działania.