Kompresory dwutłokowe

kompresor dwucylindrowy

Kompresor dwucylindrowy

Solidny, zwarty i mocny dla profesjonalnych warsztatowych z wszystkimi pneumatycznymi urządzeniami.

dwucylindrowy kompresor BK 120

Dwucylindrowy kompresor BK 120

Kompresor dwutłokowy o napędzie pasowym, stworzony do dużych warsztatów działających na urządzeniach pneumatycznych.

Sprężarka dwucylindrowa kompresor

Kompresor napęd pasowy

Kompresor z napędem pasowym z osłoną z siatki metalowej. Urządzenie do zaawansowanych prac warsztatowych.

Kompresory dwutłokowe

Wysokiej klasy kompresory dwutłokowe to zaawansowane technologicznie urządzenia. Sprzęt ten może być wykorzystywany w wielu branżach przemysłowych. 

Dostępne w naszym sklepie internetowym wysokiej jakości kompresory dwutłokowe to urządzenia, które zostały zaprojektowane we włoskiej firmie, specjalizującej się w wytwarzaniu tego typu sprzętu. Proponowane przez nas kompresory dwutłokowe są bardzo łatwe do transportowania. Kompaktowe wymiary umożliwiają ich przenoszenie w dowolnie wybrane miejsce, co sprawdza się szczególnie na placach budów i w trakcie wykonywania zadań w pomieszczeniach o dużym metrażu. Rekomendowane kompresory dwutłokowe 50 l posiadają tłok pracujący w ruchu osiowym. Jest to rozwiązanie opatentowane, którego skuteczność została potwierdzona licznymi badaniami, przeprowadzonymi w niezależnych ośrodkach laboratoryjnych. Zastosowanie tłoka pracującego w ruchu osiowym w wyżej wymienionych urządzeniach, umożliwia wygenerowanie bardzo dużej ilości sprężonego powietrza, w stosunkowo niewielkim czasie, co pozwala na zaspokojenie potrzeb, nawet średniego przedsiębiorstwa. Polecane przez nas kompresory dwutłokowe 50 l są w stanie pokryć dobowe zapotrzebowanie na sprężone powietrze, jakie występuje w zakładach przemysłowych, realizujących wybrane cykle produkcyjne, a także w firmach świadczących usługi dla swoich klientów. Kompresory dwutłokowe to urządzenia objęte wieloletnią gwarancją ich producenta, co stanowi potwierdzenie ich wysokiej jakości. 

Kompresory dwutłokowe najnowszej generacji

Zaawansowane technologicznie kompresory dwutłokowe to urządzenia energooszczędne. Sprzęt ten jest nie tylko wydajny, ale także działa bezawaryjnie, nawet przy bardzo dużych obciążeniach, występujących w czasie intensywnej eksploatacji. Doskonałe sprężarki dwutłokowe z naszego sklepu internetowego, można wykorzystywać do  gwoździarek, a także innych urządzeń. Przydadzą się one także w trakcie malowania natryskowego czy pompowania opon. Sprężarki dwutłokowe to niezastąpione urządzenia w różnych branżach przemysłowych. Można wykorzystywać je w zakładach lakierniczych, punktach naprawczych samochodów osobowych, ciężarowych i dostawczych, a także w przydomowych garażach. To sprzęt posiadający wszystkie wymagane atesty i certyfikaty. Jego bezpieczeństwo używania zostało potwierdzone przez niezależne ośrodki badawcze. Proponowane przez nas wydajne kompresory dwutłokowe pracują z odpowiednią mocą, co umożliwia wytworzenie sprężonego ciśnienia w zakresie od 5 do 9 bar. Sprzęt ten posiada napięcie znamionowe 230 V. Nie generuje on zbyt dużego hałasu, dzięki czemu polecane przez nas kompresory dwutłokowe mogą znajdować się w pobliżu pracowników zatrudnionych na danym stanowisku. Relatywnie niski poziom hałasu tego sprzętu nie powoduje dyskomfortu czy złego samopoczucia u osób przebywających w niewielkiej odległości od sprężarkowni. Ekonomiczne zużycie prądu, które gwarantują wysokiej jakości kompresory dwutłokowe 50 l z naszego sklepu internetowego, umożliwia wykorzystywanie tego sprzętu w realizowaniu cyklicznych procesów produkcyjnych lub też w codziennej obsłudze klientów.

Jakie zalety posiadają kompresory trójtłokowe?

W naszej ofercie znaleźć można także kompresory trójtłokowe. Jest to sprzęt, który posiada zamontowane zabezpieczenie jego silnika przed ryzykiem awarii, spowodowanej przeciążeniem. Proponowane przez nas potężne kompresory trójtłokowe spełnią oczekiwania przedsiębiorców, którym zależy na posiadaniu wysokiej klasy urządzeń w atrakcyjnej cenie. To sprzęt o dużej pojemności zbiornika ze specjalnie dobranym typem pompy, gwarantującym jego sprawne działanie w każdych warunkach atmosferycznych, niezależnie od temperatury, jaka panuje w danym pomieszczeniu. Wysoka wydajność energetyczna, którą posiadają rekomendowane przez nas kompresory trójtłokowe, zapewnia ich sprawne działanie przez bardzo długi czas. To urządzenia, które można dopasować do specyfiki prowadzonego przedsiębiorstwa, a także branży, w jakiej funkcjonuje dana firma. Ciśnienie maksymalne, które posiadają kompresory trójtłokowe z naszej oferty, pozwala na realizowanie cyklów produkcyjnych i obsługę, nawet bardzo wymagających klientów. Dwa stopnie sprężania zapewniają dopasowanie danego modelu kompresora trójtłokowego do indywidualnych potrzeb i oczekiwań użytkownika. Niski poziom emitowanego hałasu, którym wyróżniają się rekomendowane przez nas kompresory trójtłokowe, pozwala na bezpieczne instalowanie tego typu urządzeń w miejscach, gdzie nie ma możliwości posiadania osobnych pomieszczeń na wyżej wymieniony sprzęt. Kompresory trójtłokowe z naszej oferty to urządzenia nowoczesne, wyposażone w starannie dobrane podzespoły, zabezpieczone przed ryzykiem korodowania i uszkodzenia mechanicznego, spowodowanego ich codzienną eksploatacją.

Niezawodne w działaniu kompresory dwutłokowe i trójtłokowe to urządzenia najnowszej generacji. Można dopasować je do specyfiki danej branży, a także indywidualnego zapotrzebowania na sprężone powietrze.