Kompresory przenośne

Kompresor 2-cylindrowy przenośny

Kompresor 2-cylindrowy przenośny

Wyposażony w tłoki w kształcie litery V, wentyl do spuszczania wody umiejscowiony pod zbiornikiem oraz szybkozłączkę kompatybilną z większością narzędzi.

Kompresor samochodowy przenośny

Kompresor samochodowy przenośny

Kompresor może być zasilany z gniazda samochodowego 12V DC, jak i gniazda sieciowego 230V AC. Można nim napompować oponę bez demontażu koła 

Kompresor walizkowy

Kompresor walizkowy

Niezwykle praktyczne urządzenie mobilne, niezbędne w każdym warsztacie, serwisie czy dla potrzeb domowych. Kompresor bezolejowy  jest bezzbiornikowym i bezolejowym urządzeniem

Kompresory przenośne

Praktyczne w użyciu kompresory przenośne to urządzenia najwyższej klasy. Są one przydatne nie tylko  dla profesjonalistów, ale także domowych majsterkowiczów. 

Wysokiej jakości kompresory przenośne, które można znaleźć w naszym sklepie internetowym, to doskonałe rozwiązanie dla właścicieli domowych garaży i warsztatów. Sprzęt ten, z powodu swoich kompaktowych wymiarów, może być bez problemu przechowywany, nawet w bardzo niewielkich pomieszczeniach. Pozwala to na jego wykorzystanie w dowolnie wybranym momencie, w zależności od indywidualnych potrzeb. Rekomendowane przez nasz sklep internetowy kompresory przenośne to nowoczesne urządzenia, wykonane ze starannie dobranych elementów składowych. Ich zabezpieczone przed przeciążeniem podzespoły są przystosowane do wielogodzinnej pracy, nawet w bardzo niesprzyjających warunkach, szczególnie przy niskiej lub ujemnej temperaturze powietrza. Pozwala to na wykorzystywanie takich urządzeń, jak kompresory przenośne, również na placach budów czy w trakcie wykonywania różnego rodzaju działań na terenie przydomowej posesji lub ogrodu. Rekomendowane przez nas kompresory przenośne znajdą zastosowanie w każdej firmie, bez względu na rodzaj prowadzonej działalności. Sprzęt ten nadaje się do wykorzystania, zarówno przez osoby realizujące drobne cykle produkcyjne, jak i te potrzebujące kompresorów przemysłowych do obsługi swoich kontrahentów. W naszym sklepie internetowym dostępne są kompresory przenośne, stworzone także do wykonywania prac domowych w zakresie malowania natryskowego, pompowania opon w samochodach osobowych, a także przeprowadzania różnego typu remontów i prac wykończeniowych. 

Kompresory przenośne o wysokich parametrach technicznych

Zaawansowane technologicznie kompresory przenośne to urządzenia, które mają wysoką jakość, idącą w parze z przystępną ceną. Sprzęt ten nadaje się dla osób, którym zależy na posiadaniu urządzeń energooszczędnych. Rekomendowane przez nasz sklep internetowy kompresory przenośne nie zużywają dużej ilości energii elektrycznej. Warto w tym miejscu wspomnieć o tym, że są to maszyny o optymalnie dobranym napięciu znamionowym, co eliminuje przestoje w ich pracy nawet, gdy narażone są one na intensywną eksploatację. Nowoczesne kompresory przenośne z naszej oferty to sprzęt atestowany i certyfikowany. Jest on zgodny z dyrektywami Unii Europejskiej pod względem urządzeń wykorzystywanych w mikroprzedsiębiorstwach, a także w gospodarstwach domowych. Łatwe w obsłudze kompresory przenośne nie wymagają posiadania specjalistycznej wiedzy do ich uruchomienia czy też dopasowania ich poszczególnych parametrów technicznych do indywidualnych potrzeb i oczekiwań użytkownika. To urządzenia niezawodne w działaniu, wyposażone w bardzo mocny, wydajny silnik, generujący wysokie obroty. Umożliwia on wytworzenie ciśnienia na optymalnie dobranym poziomie, co zaspokoi zapotrzebowanie na ilość sprężonego powietrza, potrzebną do przeprowadzenia remontów czy też obsługi drobnych zleceń. Zaprojektowane bardzo starannie kompresory przenośne z naszego sklepu internetowego, to urządzenia najlepszych marek na świecie. Sprzęt ten ma wszystkie części składowe i podzespoły, skutecznie zabezpieczone przed ryzykiem awarii, spowodowanym działaniem wilgoci. 

Jakie zalety ma sprężarka powietrzna przenośna?

Proponowana przez nas sprężarka powietrzna przenośna jest urządzeniem, które posiada moc silnika oszacowaną na wartość 98 W. Zbiornik o pojemności 20 l jest w stanie pomieścić ilość sprężonego powietrza,  wystarczającą do wykonywania prac w domu. Rekomendowana przez nas sprężarka powietrzna przenośna jest odpowiednia do pompowania piłek, materacy, a także kół samochodowych. Urządzenie to posiada wskaźnik ciśnienia w postaci manometru, pozwalający na kontrolowanie i sterowanie jego parametrami technicznymi. Produkt ten jest komfortowy w używaniu i nie potrzeba długiego czasu oczekiwania na jego uruchomienie. Odpowiednio zaprojektowana konstrukcja, którą posiada sprężarka powietrzna przenośna z naszego sklepu internetowego, jest dostosowana do jej przewożenia w bagażniku samochodu osobowego, bez względu na jego pojemność. Produkt ten może być przechowywany także w zaciszu domowym, ponieważ bez trudu można go schować w pomieszczeniu gospodarczym. Maksymalne ciśnienie robocze, które posiada sprężarka powietrza przenośna z naszej oferty, wynosi do 7 bar. To urządzenie o bardzo niskiej wadze, co ułatwia jego transportowanie w dowolnie wybrane miejsce, bez potrzeby używania do tego celu dużej siły fizycznej. Sprzęt ten jest wyposażony w ergonomiczny, odpowiednio wyprofilowany uchwyt, wykonany z najlepszej jakości tworzywa sztucznego, odpornego na uszkodzenia mechaniczne, w tym pękanie, zarysowania czy odbarwienie, spowodowane działaniem intensywnego promieniowania słonecznego. 

Nowoczesne kompresory przenośne to rozwiązanie dedykowane nie tylko profesjonalistom, ale również domowym majsterkowiczom. Urządzenia te są łatwe w obsłudze. Posiadają niewielką wagę, a także wysoką sprawność energetyczną.