Kompresory olejowe

kompresor olejowy

Kompresor olejowy sprężarka 24L

Kompresor cechują: niskie koszty eksploatacyjne wielozadaniowość, precyzja i kultura pracy. Niska waga kompresora sprawia, że jest on bardzo ergonomiczny, posiada również automatyczny system smarowania, filtrację powietrza, reduktor ciśnienia oraz koła transportowe.

Kompresor olejowy K-K50LV

Kompresor renomowanej marki Kaltmann wyposażony został w silnik o mocy 2 KM, idealnie sprawdzi się w przydomowych pracach jak również w garażu przy samochodzie czy w warsztacie przy pracach lakierniczych.

Sprężarka jednocylindrowa olejowa

 Sprężarka jednocylindrowa olejowa

Klasyczny kompresor olejowy do zaawansowanych prac warsztatowych. 
Moc silnika (kW/KM): 1,5/2,0
Wydajność praktyczna (l/min): 140
Ciśnienie maksymalne (bar): 8
Głośność (dB-A): 95

 

 

 

 

Kompresor olejowy

Zaawansowany technologicznie kompresor olejowy to urządzenie o kompaktowych wymiarach, które znajduje zastosowanie w wielu dziedzinach przemysłu. To sprzęt przydatny, zarówno w przydomowych warsztatach, jak i w przedsiębiorstwach. 

Nowoczesny kompresor olejowy 24 l to sprzęt o solidnej konstrukcji. Posiada on specjalnie zainstalowane osłony dźwiękoszczelne, które zapobiegają wytwarzaniu nadmiernego hałasu. Dzięki temu urządzenie może pracować przez wiele godzin w pobliżu osób wykonujących powierzone zadanie, nie wpływając na ich zdrowie i komfort pracy. Dobrej jakości kompresor olejowy, dostępny w naszej ofercie sprzedażowej, ma bardzo mocny i wydajny w działaniu silnik. To on zapewnia ​​moc tego urządzenia, utrzymywaną na optymalnym poziomie, zapewniając tym samym jego efektywną pracę przez wiele godzin. Trwała konstrukcja, odporna na negatywne działanie wielu czynników zewnętrznych, pozwala na stosowanie takiego sprzętu, jak kompresor olejowy nie tylko w pomieszczeniach, ale również na zewnątrz, nawet na placach budów. To sprzęt, który doskonale sprawdzi się jako wyposażenie parku maszynowego w przedsiębiorstwie funkcjonującym w przemyśle mechanicznym, chemicznym, motoryzacyjnym, a także w firmach zajmujących się wytwarzaniem automatycznych układów sterowania. Rekomendowany przez nas kompresor olejowy spełnia wszystkie wymogi Unii Europejskiej pod względem urządzeń dedykowanych cyklom produkcyjnym. To sprzęt, który można wykorzystywać także do świadczenia usług, związanych z wykorzystaniem sprężonego powietrza. 

Niezawodny kompresor olejowy – pełne pokrycie zapotrzebowania na sprężone powietrze 

W wielu branżach stosuje się takie urządzenie, jak sprężarka dwutłokowa olejowa. Jest to sprzęt o mocy 2300 W, z napędem bezpośrednim. Sprężarka ta, dzięki zaawansowanej konstrukcji, ogranicza straty energii elektrycznej, spowodowane występowaniem tak zwanego jałowego biegu. Polecany przez nas sprzęt, którym jest kompresor dwutłokowy olejowy, posiada system chłodzenia smarowany olejem. To maszyna wyposażona w dwa zintegrowane cylindry. W naszym sklepie znajdują się również nowoczesne kompresory dwutłokowe, które można wykorzystywać w pracach domowych. Mogą stanowić one dodatkowe wyposażenie w warsztacie lub w przydomowym garażu. Rekomendowana przez nas sprężarka jednocylindrowa olejowa może służyć jako źródło zasilania pistoletu, przeznaczonego do pompowania kół samochodowych i innych drobnych prac. Duża pojemność komory sprężonego powietrza, wynosząca +/- 50 litrów, zapewnia ciągłą pracę przez wiele godzin. To urządzenie spełnia wszystkie przepisy Unii Europejskiej, dotyczące standardów bezpieczeństwa. Ta niezawodna sprężarka jednocylindrowa olejowa jest wyposażona w kółka i uchwyty, które ułatwiają transport tego sprzętu po piaszczystym, kamienistym i betonowym podłożu. Jest to urządzenie, które posiada regulację ciśnienia wylotowego. Polecana przez nas sprężarka jednocylindrowa olejowa ma wbudowane osłony, które chronią jej silnik przed ryzykiem przegrzania i przeciążenia. 

Zalety, jakie posiada sprężarka jednocylindrowa olejowa?

Rekomendowana przez nasz sklep sprężarka jednocylindrowa olejowa wyposażona jest w automatyczny wyłącznik ciśnieniowy oraz dwa manometry do pomiaru ciśnienia w zbiorniku i ciśnienia roboczego. To urządzenie nadaje się do długich i intensywnych prac. Produkt dostarczany jest do klienta w zestawie składającym się z dwóch szybkozłączek i manometru. Dwucylindrowy silnik tej maszyny umożliwia jej bezawaryjną pracę. Nowoczesne sprężarki olejowe to urządzenia z odpowiednio dobranymi napędami. Sprzęt ten jest przystosowany do intensywnej, wielogodzinnej eksploatacji. Osoby, które poszukują trwałego i wydajnego urządzenia tego rodzaju, powinny zainteresować się ofertą naszego sklepu. Dostępny w niej kompresor olejowy 24l posiada system ochrony układu napędowego. Stanowi on gwarancję tego, że sprzęt ten nie ulegnie nagłej awarii z powodu przegrzania poszczególnych elementów składowych jego konstrukcji. W naszym sklepie internetowym można znaleźć atestowany i certyfikowany kompresor olejowy w różnych konfiguracjach. Wysokiej jakości kompresor olejowy, który znajduje się w naszej ofercie, został stworzony na potrzeby profesjonalistów, ale również może być wykorzystywany przez domowych majsterkowiczów, potrzebujących tego typu sprzętu do wykonywania prac remontowych w domu. Wysoka moc silnika, wyróżniająca to urządzenie, jest gwarancją szybkiej i sprawnej realizacji zadań. Różne stopnie kompresji ułatwiają dostosowanie tego produktu do indywidualnych potrzeb użytkownika. Wysokiej jakości kompresor olejowy 24l o pojemności 50 litrów, to urządzenie zaprojektowane przez znaną i renomowaną firmę, która od wielu lat produkuje tego typu urządzenia. 

Solidny  kompresor olejowy jest urządzeniem, którego można używać w wielu branżach przemysłowych. Sprzęt ten wyróżnia się bezawaryjnym działaniem, a także podwyższoną odpornością na uszkodzenia mechaniczne, powstałe w wyniku jego eksploatacji.